menukalendarium

Dionizy, Izy

Gdzie spędziłeś wakacje?

newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
kredki

Spotkanie z pisarzem

Jesteś tu: » ogłoszenia » Galeria » Spotkanie z pisarzem

Dnia 25 czerwca 2012 r. Biblioteka Publiczna w Grabownie Wielkim w ramach realizacji grantu „Działaj lokalnie 2012” gościła szczególnego gościa - Proboszcza Parafii p. w. Wniebowzięcia NMP w Cieszkowie ks. Leonarda Wilczyńskiego. Spotkanie zorganizowała Pani Bibliotekarka Halina Konarzewska

Ksiądz Leonard obok swojej misji kapłańskiej pisze wiersze. Na międzypokoleniowe spotkanie z poetą przybyły członkinie z Zespołu Grabowianie oraz uczniowie kl. IV i V z nauczycielką języka polskiego p. Iwoną Rządkowską.

Zebrani w ciszy, z zainteresowaniem słuchali wierszy i opowieści księdza. Zaprezentowany został tomik poezji ”Podsłuchując duszę” który zawiera twórczość poetycką dzieci i nastolatków. Tematem wierszy jest otaczający świat i wrażliwość na sprawy ludzkie. Na koniec poeta przeczytał kilka własnych wierszy.  Po "duchowej uczcie” z poezją, był także słodki poczęstunek dla uczestników spotkania.

middleend.jpg

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo